BCAA
BCAA
Амінокислоти
Амінокислоти
Протеїни
Протеїни
Гейнери
Гейнери
Креатин
Креатин
Омега 3
Омега 3
Вітаміни
Вітаміни
Активне довгоріччя, БАДи
Активне довгоріччя, БАДи
Добавки для суглобів та зв'язок
Добавки для суглобів та зв'язок
L-карнітин
L-карнітин
Глютамін
Глютамін
Жироспалювачі
Жироспалювачі
Передтренувальні добавки, NO
Передтренувальні добавки, NO
Підвищення тестостерону
Підвищення тестостерону
Батончики
Батончики
Інвентар та спорядження
Інвентар та спорядження
Карбо (вуглеводи)
Карбо (вуглеводи)
Додатки до харчування
Додатки до харчування
Спортивні Енергетики
Спортивні Енергетики

MST Best Isolate Protein 900 g MST Best Isolate Protein 900 g
1875 грн
MST Best Isolate Protein 2010 g MST Best Isolate Protein 2010 g
3570 грн
Biotech Black Burn 210 g Biotech Black Burn 210 g
1380 грн
Now Foods Sports L-Arginine 1000 mg 180 tab Now Foods Sports L-Arginine 1000 mg 180 tab
1190 грн
MST HEALTHY Tribulus 2000 60 tab MST HEALTHY Tribulus 2000 60 tab
585 грн
DMI Revive Zero Pro 355 g DMI Revive Zero Pro 355 g
855 грн
DMI Creatine Ultra Fresh 320 g DMI Creatine Ultra Fresh 320 g
870 грн
DMI CollaGen Beuty 300 g DMI CollaGen Beuty 300 g
1010 грн
DMI Essence Protein Bar 36.7% 55 g DMI Essence Protein Bar 36.7% 55 g
95 грн
DMI Tribu2000 90 caps DMI Tribu2000 90 caps
890 грн
powerlife.com.ua

Наші клієнтки

Darlene Sid
Polozhay Olga
Nikulina Evgenia
Anastasia Gavrilova
Voronina Model
Ekaterina Gavrilova

Ви набираєте масу або прагнете схуднути?

Ви дбаєте про своє здоров'я, стан волосся, шкіри та нігтів?

Ми допоможемо вам досягати цілей,

а якщо потрібно, то навчимо і приведемо до результату за руку!

Power Life - це дружна команда активних молодих людей, захоплених спортом і здоровим способом життя!

Кожен консультант нашої мережі проходить регулярні тренінги

і курси підвищення кваліфікації;

Нам довіряють титуловані спортсмени міста Дніпро;
З нами співпрацюють 53 тренера
Інспектування заводу OLIMP LABS
8 червня 2018 р. Польща
Инспектирование завода OLIMP LABS
Инспектирование завода OLIMP LABS
Инспектирование завода OLIMP LABS

Правильне харчування для спортсменів

Правильне харчування є запорукою досягнення успіхів у спорті. Якщо ви докладатимете максимальних зусиль під час силових навантажень і тренувань, але при цьому не дотримуватиметеся збалансованого спортивного харчування, у вас не вдасться досягти хорошого результату. Кожна людина при сильних фізичних навантаженнях і занятті спортом витрачатиме багато енергії і сил, тому організм потребує додаткових поживних речовин, вітамінів, мінералів і, звичайно, правильного спортивного харчування (Дніпро).

При нестачі цих інгредієнтів виникає енергетичний дисбаланс, який виснажує весь організм і погано позначається на роботі м'язової системи, серця, травлення та дихання. Повноцінне спортивне харчування дозволяє спортсмену відновити сили, запобігти розвитку хвороб, пов'язаних із виснаженням організму, а також досягти нових перемог у спорті. Купити спортивне харчування – це означає забезпечити собі спортивне зростання та успіх у багатьох видах спорту. Знайти високоякісне спортивне харчування в Україні дуже проблематично. Багато фірм пропонують незаконні вітаміни, амінокислоти та препарати на основі протеїну та креатину.

Інтернет-магазин спортивного харчування Power Life пропонує широкий асортимент препаратів та добавок найвищої якості для відновлення та підтримки здорового функціонування організму спортсмена у Дніпрі. У нас можна купити спортивне харчування на основі природних компонентів усім охочим: і чоловікам, і юнакам, і жінкам, і бодібілдерам, і пауерліфтерам.

Види харчування

Купити спортивне харчування у Дніпрі можна в супермаркеті, хоча більшість продукції має у своєму складі маленький вміст легко засвоюваних елементів, що говорить про їхню малоефективність. У нашому магазині запропоновано якісне та оригінальне спортивне харчування (Дніпро) від світових зарубіжних та вітчизняних виробників різних цінових категорій. Люди, які професійно займаються спортом, потребують точного дотримання графіка прийому необхідних речовин. Неприпустимо їсти лише білки, оскільки від них можна набрати зайву вагу. Не варто забувати про вуглеводи та амінокислоти, тому що вони допомагають відновити м'язи та відшкодувати втрачену під час тренувань енергію. При виборі будь-якого спортивного харчування (Україна) дуже важливо вивчити його склад і яка кількість діючих речовин міститься в ньому. При вживанні БАДів, таблеток та різних добавок кожен спортсмен залежно від виду спорту та фізіології має скласти свою власну систему харчування. У цьому питанні вам допоможуть консультанти, які працюють у нашому магазині спортивного харчування Power Life. У нас на складі завжди є широкий вибір спортивного харчування, серед якого ви зможете вибрати те, що найбільше підходить вам. Доставки завжди здійснюються регулярно, тому вам не доведеться довго чекати на той чи інший препарат. Наші постійні клієнти мають можливість скористатися знижками від 4 до 15%, а офлайн покупці, які мешкають у Дніпрі, стають власниками дискаунт системи зі знижками від 6 до 17%. Спортивне харчування, купити яке ви можете у нашому інтернет-магазині, підійде як для спортсменів професійного рівня, так і для новачків силових видів спорту та людей, які бажають покращити свою фігуру, завжди залишатись сильним, красивим та здоровим.